Till kommunens startsida
Gustavsbergs gymnasium

Elever och vårdnadshavare

Här hittar du information som elever vårdnadshavare kanske vill/behöver veta snabbt.

Skolan använder SchoolSoft som primär informationskanal till elever och vårdnadshavare.

0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad:

Kontakt

Rektor
Marie Olofsson
Telefon: 08-570 48530
marie.olofsson@gustavsbergsgymnasium.se

 

Biträdande rektor 
Emil Johansson
Telefon: 08-570 47561
emil.johansson@gustavsbergsgymnasium.se

 

Intendent
Josefin Karlsson
Telefon: 08-570 48531
josefin.Karlsson@varmdo.se

 

IT
Alexander Dahlén
Telefon: 070-168 01 02
data@gustavsbergsgymnasium.se

 

Studie- och yrkesvägledare
Johan Karlsson
Telefon: 08-570 48533
johan.karlsson@gustavsbergsgymnasium.se


Programmentorer

Barn- och Fritidsprogrammet, Vård- och Omsorgsprogrammet
Anna-Karin Linusson
Telefon: 070-168 04 76
linus@gustavsbergsgymnasium.se

 

Hantverksprogrammet, Introduktionsprogram
Anna Andersson
Telefon: 070-001 95 34
anna.andersson@gustavsbergsgymnasium.se

 

Naturvetenskapsprogrammet, Samhällsvetenskapsprogrammet
Ildiko Toth
Telefon: 070-168 01 98
ildiko.toth@gustavsbergsgymnasium.se

 

Språkintroduktionsprogrammet
Margareta Engström Inborr
Telefon: 08-570 47525
maggi@gustavsbergsgymnasium.se

 

Språkintroduktionsprogrammet
Maria Hjertzell
Telefon: 073-986 09 72
maria.hjertzell@gustavsbergsgymnasium.se

 


Sjukanmälan görs via Schoolsoftlänk till annan webbplats.

 

Mer kontaktinformation