Till kommunens startsida
Gustavsbergs gymnasium

Schoolsoft

Gustavsbergs gymnasium använder en lärplattform som heter Schoolsoft.

Här kan du som är elev eller vårdnadshavare till elev logga in på skolans lärplattform Schoolsoftlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad:

Kontakt

Rektor
Marie Olofsson
Telefon: 08-570 48530
marie.olofsson@gustavsbergsgymnasium.se

 

Biträdande rektor 
Emil Johansson
Telefon: 08-570 47561
emil.johansson@gustavsbergsgymnasium.se

 

Intendent
Josefin Karlsson
Telefon: 08-570 48531
josefin.Karlsson@varmdo.se

 

IT
Alexander Dahlén
Telefon: 070-168 01 02
data@gustavsbergsgymnasium.se

 

Studie- och yrkesvägledare
Johan Karlsson
Telefon: 08-570 48533
johan.karlsson@gustavsbergsgymnasium.se


Programmentorer

Barn- och Fritidsprogrammet, Vård- och Omsorgsprogrammet
Anna-Karin Linusson
Telefon: 070-168 04 76
linus@gustavsbergsgymnasium.se

 

Hantverksprogrammet, Introduktionsprogram
Anna Andersson
Telefon: 070-001 95 34
anna.andersson@gustavsbergsgymnasium.se

 

Naturvetenskapsprogrammet, Samhällsvetenskapsprogrammet
Ildiko Toth
Telefon: 070-168 01 98
ildiko.toth@gustavsbergsgymnasium.se

 

Språkintroduktionsprogrammet
Margareta Engström Inborr
Telefon: 08-570 47525
maggi@gustavsbergsgymnasium.se

 

Språkintroduktionsprogrammet
Maria Hjertzell
Telefon: 073-986 09 72
maria.hjertzell@gustavsbergsgymnasium.se

 


Sjukanmälan görs via Schoolsoftlänk till annan webbplats.

 

Mer kontaktinformation