Till kommunens startsida
Gustavsbergs gymnasium
Talande webbLyssna

11 april 2017

Bli frisör!

Onsdagen den 26 april öppnar vi dörrarna till dig som har
intresse för frisör/stylist- programmet på Gustavsbergs gymnasium G2.

Ta med en kompis och droppa in i våra fina frisör och stylistlokaler mellan klockan 13-15.

Vi erbjuder dig en hårstyling alt manikyr samtidigt som du kan passa på att få information om utbildningen;
- Frågan är öppen!

De 30 första får en goodiebag.

Välkomna!

För intresse, maila;
pamilla.carlen@gustavsbergsgymnasium.se helen.ripas@gustavsbergsgymnasium.se

0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Kontakt

Rektor
Marie Olofsson
Telefon: 08-570 48530
marie.olofsson@gustavsbergsgymnasium.se

 

Biträdande rektor 
Emil Johansson
Telefon: 08-570 47561
emil.johansson@gustavsbergsgymnasium.se

 

Intendent
Josefin Karlsson
Telefon: 08-570 48531
josefin.Karlsson@varmdo.se

 

IT
Alexander Dahlén
Telefon: 070-168 01 02
data@gustavsbergsgymnasium.se

 

Studie- och yrkesvägledare
Johan Karlsson
Telefon: 08-570 48533
johan.karlsson@gustavsbergsgymnasium.se

 

Vid förfrågan av betygsdokument maila;

betyg@gustavsbergsgymnasium.se

Ange För- och efternamn, personnummer, klass och avgångsår.


Programmentorer

Barn- och Fritidsprogrammet, Vård- och Omsorgsprogrammet
Anna-Karin Linusson
Telefon: 070-168 04 76
linus@gustavsbergsgymnasium.se

 

Hantverksprogrammet, Introduktionsprogram
Anna Andersson
Telefon: 070-001 95 34
anna.andersson@gustavsbergsgymnasium.se

 

Naturvetenskapsprogrammet, Samhällsvetenskapsprogrammet
Ildiko Toth
Telefon: 070-168 01 98
ildiko.toth@gustavsbergsgymnasium.se

 

Språkintroduktionsprogrammet
Margareta Engström Inborr
Telefon: 08-570 47525
maggi@gustavsbergsgymnasium.se

 

Språkintroduktionsprogrammet
Maria Hjertzell
Telefon: 073-986 09 72
maria.hjertzell@gustavsbergsgymnasium.se

 


Sjukanmälan görs via Schoolsoftlänk till annan webbplats.

 

Mer kontaktinformation