Till kommunens startsida
Till Hemmestaskolans startsida

Kontakta Hemmestaskolan

Karta över Hemmestaskolan

Reception och byggnader

hemmestaskolan@varmdo.se

Hemmestaskolan F-5

08-570 487 16
Motionsvägen 9
139 22 Värmdö

Se F-5 i Google mapslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Hemmestaskolan 6-9

08-570 487 15
Motionsvägen 4
139 23 Värmdö

Se 6-9 i Google mapslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

 

Personal

Rektor

Kaj Majuri
08-570 487 00
kaj.majuri@varmdo.se

Biträdande rektor 6-9

Petra Hamblad
08-570 487 10
petra.hamblad@varmdo.se

Biträdande rektor F-5

Cecilia Abrahamsson
08-570 487 40
cecilia.abrahamsson@varmdo.se

Intendent

Camilla Douhan
08-570 487 17
camilla.douhan@varmdo.se

Skolassistent F-5

Astrid Närenbäck
08-570 487 16
astrid.narenback@varmdo.se

Skolassistent 6-9

Ann-Christine Gaulitz
08-570 487 15
ann-christine.gaulitz@varmdo.se

Studie- och yrkesvägledare

Yvonne Strömgren Svenzon
08-570 487 33
yvonne.stromgren-svenzon@varmdo.se

Skolsköterska 6-9

Frida Johansson
08-570 487 08
frida.johansson@varmdo.se

Skolsköterska F-5

Anette Jalmestam
08-570 487 07
anette.jalmestam@varmdo.se

Kurator F-5

Josefin Wall
08-570  487 09
josefin.wall@varmdo.se

Kurator 6-9

Jessica Bergman
08-570 487 01
jessica.bergman@varmdo.se

0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad: 2017-04-05