Till kommunens startsida
Till Munkmoraskolans startsida
Talande webbLyssna

Kontakta Munkmoraskolan

Karta över Munkmoraskolan

Reception och byggnader

Munkmoraskolan
Meitens väg 6
134 35 Gustavsberg

munkmora@varmdo.se

Se Munkmoraskolan i Google mapslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Personal

Rektor

Birgitta Wallin
08-570 472 00länk till annan webbplats
birgitta.wallin@varmdo.se

Intendent

Annika Olsson
08-570 489 68länk till annan webbplats
annika.olsson@varmdo.se

 

Skolsköterska

Terttu Koivisto
08-570 489 61länk till annan webbplats
terttu.koivisto@varmdo.se
Onsdag    08:30-16:00

Trygghetsteam

Lena Nivelius
Anita Persson
Laila Norling

Maria Lundberg

Annika Olsson

Fritidshemmen

Öppettider fritids: Mån-Fre 06:30-17:30 (18:30 vid behov)

Stora fritids

Arbetslagsledare: Laila Norling
laila.norling@varmdo.se
08-570 489 65länk till annan webbplats
073 988 67 47länk till annan webbplats

Lilla fritids

Arbetslagsledare: Laila Norling
laila.norling@varmdo.se
08-570 489 64länk till annan webbplats
073 988 67 19länk till annan webbplats

Köket

Vesna Pajic; kokerska och köksansvarig

vesna.pajic@varmdo.se

Gina Toma; köksbiträde

Monica Svensson; köksbiträde

08-570 487 länk till annan webbplats76      
070 165 94 01länk till annan webbplats

Årsarbetslagen

Förskoleklass

Emelie Lundberg; Klasslärare Fa

emelie.lundberg@varmdo.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Ulrika Wussow; Resursperson/Fritidssamverkan

Lotta Högblom; Fritidssamverkan

Linda Eriksson; Fritidssamverkan

08-57048964


Anna Nugent; Klasslärare Fb 
anna.nugent@varmdo.se
Alexandra Nilsson; Fritidssamverkan

Christine Hemington; Fritidssamverkan

08-57048964

 

År ett

 

Sofia Zachén; Klasslärare 1a   

sofia.zachen@varmdo.se
Daniel Beckman; Fritidssamverkan
08-570 489 60länk till annan webbplats     073 962 07 53länk till annan webbplats

 

Mattias Sjöberg; Klasslärare 1b    
mattias.sjoberg@varmdo.se
Sara Svensson:  Fritidssamverkan
​08-570 489 66     073 988 67 27länk till annan webbplats

År två

Catarina Branelius; Klasslärare 1a   
catarina.branelius@varmdo.se
Inga-Lena Gunneriusson:  Fritidssamverkan
08-570 470 04länk till annan webbplats     070 165 94 02

År tre

Teresa Leijonhufvud; Klasslärare 3a   
teresa.leijonhufvud@varmdo.se
Jimmy Nyholm ; Fritidssamverkan

Micke Östlund; Fritidssamverkan
Ronja Wallström; Resursperson/Fritidssamverkan
08-570 489 99länk till annan webbplats     073 682 78 60länk till annan webbplats

Anita Persson; Klasslärare 3b   

anita.persson@varmdo.se
Kristian Korell; Fritidssamverkan

Rolf Lundberg; Fritidssamverkan
08-570 489 62länk till annan webbplats      073 962 07 54

 

Idrott och hälsa

Maria Lundberg; Lärare i idrott och hälsa;  

maria.lundberg@varmdo.se
08-570 481 06länk till annan webbplats     073 988 79 84länk till annan webbplats

0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad: 2018-04-11