Till kommunens startsida
Till Munkmoraskolans startsida
Talande webbLyssna

Kontakta Munkmoraskolan

Karta över Munkmoraskolan

Reception och byggnader

Munkmoraskolan
Meitens väg 6
134 35 Gustavsberg

munkmora@varmdo.se

Se Munkmoraskolan i Google mapslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Personal

Rektor

Birgitta Wallin

birgitta.wallin@varmdo.se

08-570 472 00

Biträdande rektor och Speciallärare

Tina Bäcklund

tina.backlund@varmdo.se

08-570 470 43

Intendent

Annika Olsson

annika.olsson@varmdo.se

08-570 489 68

Skolsköterska

Terttu Koivisto

terttu.koivisto@varmdo.se

08-570 489 61

Onsdag    08:30-16:00

Trygghetsteam

Tina Bäcklund

Teresa Leijonhufvud

Sara Svensson

Fritidshemmen

Öppettider fritids: Mån-Fre 06:30-17:30 (18:30 vid behov)

Stora fritids

Arbetslagsledare: Laila Norling

laila.norling@varmdo.se

08-570 475 80

Pedagogisk ledare: Inga-Lena Gunneriusson Åman

inga-lena.gunneriusson-aman@varmdo.se

08-570 489 65
073 988 67 47

Lilla fritids

Arbetslagsledare: Laila Norling

laila.norling@varmdo.se

08-570 475 80

Köket

Vesna Pajic: kokerska och köksansvarig

vesna.pajic@varmdo.se

Erik Karlsson: kock

08-57048776      

Årsarbetslagen

Förskoleklass

Emelie Lundberg; Klasslärare Fa

emelie.lundberg@varmdo.se

Lotta Högblom; Fritidssamverkan Klassansvarig

ann-charlotte.hogblom@varmdo.se

Jimmy Nyholm; Fritidssamverkan

Rolf Lundberg; Fritidssamverkan

Viktor Kvist; Fritidssamverkan

08-570 489 64


Maria Antemar; Klasslärare Fb 
maria.antemar@varmdo.se
Jonas Nordengren; Fritidssamverkan

Suzana Zivic; Fritidssamverka

Janet Selman; Fritidssamverkan

08-570 489 64

 

Pol: Ronja Wallström


År ett

Helena Larsson-Erne: Klasslärare 1a

helena.larsson-erne@varmdo.se
Alexandra Nillson; Fritidssamverkan

Beatrice Brolin; Fritidssamverkan


Izabelle Lundberg; Klasslärare 1b    
izabelle.lundberg@varmdo.se
Anna Johansson:  Fritidssamverkan

År två

Sofia Zachén;Förstelärare och Klasslärare 2a   

sofia.zachen@varmdo.se

Kristian Korell: Fritidssamverkan

Sobbe Ouadi: Fritidssamverkan


Mattias Sjöberg; Klasslärare 2b

mattias.sjoberg@varmdo.se

Sara Svensson: Fritidsamverkan


År tre

Caroline Stern-Avelnind; Klasslärare 3a   

caroline.stern-svelind@varmdo.se

Inga-Lena Gunneriusson-Åman ; Fritidssamverkan


Teresa Leijonhufvud:Förstelärare, Lärare och IKT-ansvarig

teresa.leijonhufvud@varmdo.se

Idrott och hälsa

Maria Lundberg; Lärare i idrott och hälsa;  

maria.lundberg@varmdo.se

Musik

Kerstin Ollas Tokarev

kerstin.tokarev@varmdo.se

Anders Modig

anders.modig@varmdo.se

0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad: 2019-03-31