Till kommunens startsida
Till Munkmoraskolans startsida
Talande webbLyssna

Kontakta Munkmoraskolan

Karta över Munkmoraskolan

Reception och byggnader

Munkmoraskolan
Meitens väg 6
134 35 Gustavsberg

munkmora@varmdo.se

Se Munkmoraskolan i Google mapslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Personal

Rektor

Birgitta Wallin 08-570 472 00 birgitta.wallin@varmdo.se

Intendent

Annika Olsson 08-570 489 68 annika.olsson@varmdo.se

Skolsköterska

Terttu Koivisto 08-570 489 61 terttu.koivisto@varmdo.se Onsdag    08:30-16:00

Specialpedagog

Lena Nivelus

08-570 470 43

lena.nivelius@varmdo.se

Trygghetsteam

Lena Nivelius Teresa Leijonhufvud Sara Svensson

Ronja Wallström

Fritidshemmen

Öppettider fritids: Mån-Fre 06:30-17:30 (18:30 vid behov)

Stora fritids

Arbetslagsledare: Laila Norling laila.norling@varmdo.se

08-570 475 80

Pedagogisk ledare: Inga-Lena Gunneriusson Åman

inga-lena.gunneriusson-aman@varmdo.se

08-570 489 65
073 988 67 47

Lilla fritids

Arbetslagsledare: Laila Norling laila.norling@varmdo.se

08-570 475 80

Pedagogisk ledare: Jonas Nordengren

jonas.nordengren@varmdo.se
08-570 489 64
073 988 67 19

Köket

Vesna Pajic: kokerska och köksansvarig

vesna.pajic@varmdo.se

Erik Karlsson: kock

Ajfere Iseni: måltidssbiträde

08-570 487 76      

Årsarbetslagen

Förskoleklass

Emelie Lundberg; Klasslärare Fa

emelie.lundberg@varmdo.se

Jimmy Nyholm; Fritidssamverkan

Lotta Högblom; Fritidssamverkan

Rolf Lundberg; Fritidssamverkan

08-570 489 64


Maria Antemar; Klasslärare Fb 
maria.antemar@varmdo.se
Jonas Nordengren; Fritidssamverkan

Ronja Wallasröm; Fritidssamverkan

Janet Selman; Fritidssamverkan

08-570 489 64

 

År ett

Helena Larsson-Erne: Klasslärare 1a

helena.larsson-erne@varmdo.se
Alexandra Nillson; Fritidssamverkan

Beatrice Brollin; Fritidssamverkan

 

Izabelle Lundberg; Klasslärare 1b    
izabelle.lundberg@varmdo.se
Anna Johansson:  Fritidssamverkan

År två

Sofia Zachén; Klasslärare 1a   

sofia.zachen@varmdo.se

Kristian Korell: Fritidssamverkan

Sobbe Ouadi: Fritidssamverkan

År tre

Caroline Stern-Avelnind; Klasslärare 3a    caroline.stern-svelind@varmdo.se Inga-Lena Gunneriusson-Åman ; Fritidssamverkan

 

Teresa Leijonhufvud: Lärare och IKT-ansvarig

teresa-leijonhufvud@varmdo.se

Idrott och hälsa

Maria Lundberg; Lärare i idrott och hälsa;  

maria.lundberg@varmdo.se

0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad: 2018-10-12