Till kommunens startsida
Till Munkmoraskolans startsida

Kontakta Munkmoraskolan

Karta över Munkmoraskolan

Reception och byggnader

Munkmoraskolan
Meitens väg 6
134 35 Gustavsberg

munkmora@varmdo.se

Se Munkmoraskolan i Google mapslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Personal

Rektor

Birgitta Wallin
08-570 472 00länk till annan webbplats
birgitta.wallin@varmdo.se

Intendent

Annika Olsson
08-570 489 68länk till annan webbplats
annika.olsson@varmdo.se

Biträdande rektor och Specialpedagog

Marjo Johansson
08-57048963länk till annan webbplats
marjo.johansson@varmdo.se

Skolsköterska

Evelina Malmgren
08-570 489 61länk till annan webbplats
evelina.malmgren@varmdo.se
Måndag  09:00-15:00
Torsdag    09:00-14:00

Trygghets jteamet

Marjo Johansson
Anita Persson
Laila Norling
Oscar Wieslander
Ulrika Wussow

Fritidshemmen

Öppettider fritids: Mån-Fre 06:30-18:00 (18:30 vid behov)

Stora fritids

Arbetslagsledare: Laila Norling
laila.norling@varmdo.se
08-570 489 65länk till annan webbplats
073 988 67 47länk till annan webbplats

Lilla fritids

Arbetslagsledare: Laila Norling
laila.norling@varmdo.se
08-570 489 64länk till annan webbplats
073 988 67 19länk till annan webbplats

Köket

08-570 470 05länk till annan webbplats      
070 165 94 01länk till annan webbplats

Årsarbetslagen

Förskoleklass

Maria Antemar; Mentor  
maria.antemar@varmdo.se
Alexandra Nilsson; Fritidssamverkan

Mattias Sjöberg; Mentor    
mattias.sjoberg@varmdo.se
Rolf Lundberg:  Fritidssamverkan
​08-570 489 66     073 988 67 27länk till annan webbplats

År ett

Catarina Branelius; Mentor 1a   
catarina.branelius@varmdo.se
Fredrik Landin:  Fritidssamverkan
08-570 470 04länk till annan webbplats     070 165 94 02

År två

Teresa Leijonhufvud; Mentor 2a   
teresa.leijonhufvud@varmdo.se
Oscar Wieslander ; Fritidssamverkan
Ronja Wallström och Marcus ; Resursperson/Fritidssamverkan
08-570 489 99länk till annan webbplats     073 682 78 60länk till annan webbplats

Anita Persson; Mentor 2b   anita.persson@varmdo.se
Kristian Korell; Fritidssamverkan
08-570 489 62länk till annan webbplats      073 962 07 54

År tre

Sofia Zachén; Mentor 3a   sofia.zachen@varmdo.se
Daniel Beckman; Fritidssamverkan
08-570 489 60länk till annan webbplats     073 962 07 53länk till annan webbplats

Isabelle Svensson; Mentor 3b   isabelle.svensson@varmdo.se
Ulrika Wussow; Fritidssamverkan
08-570 470 03länk till annan webbplats     070 165 93 78länk till annan webbplats

Idrott och hälsa

Maria Lundberg; Lärare i idrott och hälsa;  maria.lundberg@varmdo.se
08-570 481 06länk till annan webbplats     073 988 79 84länk till annan webbplats

0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad: 2017-05-23