Till kommunens startsida
Till Farstavikens skolas startsida
Talande webbLyssna

Kontakta Värmdö skärgårdsskola

Karta över Djurö expedition - VSS

varmdoskargardsskola@varmdo.se
Sollenkrokavägen 41
139 73 Djurhamn

Rektor

Lena Möllersten
08-570 486 05
lena.mollersten@varmdo.se

Frånvaroanmälan av elev görs i första hand på SchoolSoft, i andra hand på telefon: 08-570 486 00

Personal

Samordnare Skärgård
Katarina ”Kattis” Gardbeck
08-570 489 11
katarina.gardbeck@varmdo.se

Vik. Kurator
Helene Metz
08-570 472 14
helene.metz@varmdo.se

Specialpedagog
Lotta Pellbäck
08-570 472 75
lotta.pellback@varmdo.se

Biträdande rektor år F-3
Aase Carlsson
08- 570 486 21
aase.carlsson@varmdo.se

Biträdande rektor år 4-9
Maria Niläng
08- 570 486 25
maria.nilang@varmdo.se

Intendent
Mia Zambon
08-570 486 01
mia.zambon@varmdo.se

Skolassistent
Rita Granroth
08-570 486 00
rita.granroth@varmdo.se

Skolsköterska
Ing-Marie Schmidt
08-570 486 06
ing-marie.schmidt@varmdo.se

Studievägledare
Weronika Rankov
08-570 486 02
weronika.rankov@varmdo.se

Fritidshem

Lindgården
08-570 486 13
08-570 486 36 

Rönngården
08-570 486 18
08-570 486 19

Klubben
08-570 48610 

Möja skola F-9
08-570 486 53

Möja förskola
08-570 486 56

Runmarö skola F-9
08-570 486 58

Runmarö förskola
08-570 486 60

Sandhamn förskola
08-570 486 66

Svartsö F-9
08-570 486 61

Svartsö förskola
08-570 486 64



0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad: 2018-03-21