Kontakta Farstavikens skola

Här hittar du kontaktinformation till Farstavikens skola.

Farstavikens skola/ Ekedal
Expedition
08-570 489 91
Meitens väg 6B
134 35  Gustavsberg
ekedal@varmdo.se

Farstavikens skola/ Kvarnberget
Expedition 
08-570 489 84 
Bergsgatan
134 41 Gustavsberg
kvarnberget@varmdo.se

Rektor
Agneta Jonzon
08-570 48906
agneta.jonzon@varmdo.se

Frånvaroanmälan

Frånvaroanmälan av elev görs i första hand på Schoolsoft
och i undantagsfall på telefon:
Ekedal 08-570 489 91 Kvarnberget 08-570 489 03

Logga in i SchoolSoftlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Läs mer om SchoolSoft

Gemensamt Farstavikens skola

Biträdande rektor
Linda Grönlund
08-570 489 02
linda.gronlund@varmdo.se

Intendent
Jonas Fransson
08-570 489 10
jonas.fransson@varmdo.se

Skolkurator
Linda Ulfsdotter
08-570 489 36
linda.ulfsdotter@varmdo.se

Studievägledare
Marie Lampa
08-570 48917
marie.lampa@varmdo.se

Ekedal

Biträdande rektor Ekedal samt modersmål
Per Wirmén
08-570 489 90
per.wirmen@varmdo.se

Biträdande rektor Ekedal
Ia Heribertson
08-570 470 57
ia.heribertson@varmdo.se

Skoladministratör tf. intendent
Mari Lindman
08-570 489 91
mari.lindman@varmdo.se

Skolsköterska Ekedal
Eva Löfberg
08-570 489 86
eva.lofberg@varmdo.se

Kvarnberget

Biträdande rektor
Nina Höglund
08-570 489 01
nina.hoglund@varmdo.se

Skoladministratör
Kristina Nordin
08-570 489 84
kristina.nordin@varmdo.se

Skolsköterska Kvarnberget
Caroline Appel
08-570 476 26
caroline.appel@varmdo.se