Kontakt upphandling

Nedan finner du kontaktuppgifter till upphandlingsenheten på Värmdö kommun

Avtalscontroller Jenny Johnsson
08-570 481 54, jenny.johnsson@varmdo.se

Inköpsadministratör Fredrika Skördare
08-570 471 35, fredrika.skordare@varmdo.se

Projektledare samordnad varudistribution Christina Persson
08-570 475 20, christina.persson@varmdo.se

Upphandlare Kenneth Lindrooth, kategoriansvarig Bygg och anläggning
08-570 472 74, kenneth.lindrooth@varmdo.se

Upphandlare Tommy Sundström, kategoriansvarig IT
08-570 481 53, tommy.sundstrom@varmdo.se

Upphandlare Moa Persson, kategoriansvarig Kök och livsmedel
08-570 477 61, moa.persson@varmdo.se

Upphandlare Jenny Nevala, kategoriansvarig Professionella tjänster
08-570 475 24, jenny.nevala@varmdo.se

Upphandlare Linda Rodenius, kategoriansvarig Transport
08-570 471 59, linda.rodenius@varmdo.se

Upphandlare Ida Ferm, kategoriansvarig Vård och omsorg
08-570 470 15, ida.ferm@varmdo.se

Upphandlare Sandra Lindqvist, kategoriansvarig Material
08-570 475 53, sandra.lindqvist@varmdo.se

E-handelsansvarig Sofie Halse
08-570 477 44, sofie.halse@varmdo.se

Projektledare E-handel Catharina Kungs
08-570 481 56, catharina.kungs@varmdo.se

Systemekonom Maria Janhäger
08-570 471 93, maria.janhager@varmdo.se

Funktionsbrevlåda upphandling
upphandling@varmdo.se

Funktionsbrevlåda e-handel
proceedo@varmdo.se