Kontakt upphandling

Nedan finner du kontaktuppgifter till upphandlingsenheten på Värmdö kommun

Upphandlingschef Viktor Morawski
08-570 480 99, viktor.morawski@varmdo.se

Avtalscontroller

Jenny Johnsson
08-570 481 54, jenny.johnsson@varmdo.se

Kategoriansvarig Bygg och anläggning

Upphandlare Kenneth Lindrooth
08-570 472 74, kenneth.lindrooth@varmdo.se

Kategoriansvarig Bygg och anläggning

Upphandlare Jonas Maache
08-570 471 88, jonas.maache@varmdo.se

Kategoriansvarig IT

Upphandlare Tommy Sundström,
08-570 481 53, tommy.sundstrom@varmdo.se

Kategoriansvarig Kök och livsmedel

Upphandlare Moa Persson
08-570 477 61, moa.persson@varmdo.se

Kategoriansvarig Professionella tjänster

Upphandlare Jenny Nevala
08-570 475 24, jenny.nevala@varmdo.se

Kategoriansvarig Transport

Upphandlare Loi Diep
08-570 471 59, loi.diep@varmdo.se

Kategoriansvarig Vård och omsorg

Upphandlare Fredrik Temmes
08-570 473 79, fredrik.temmes@varmdo.se

Kategoriansvarig Material

Upphandlare Sandra Lindqvist
08-570 475 53, sandra.lindqvist@varmdo.se

Projektledare E-handel

Catharina Kungs
08-570 481 56, catharina.kungs@varmdo.se

E-handelsadministratör

Maria Janhäger
08-570 475 47, maria.janhager@varmdo.se

 

Funktionsbrevlåda upphandling

upphandling@varmdo.se

Funktionsbrevlåda e-handel

e-handel@varmdo.se