Till kommunens startsida
Gustavsbergs gymnasiums logotyp
Talande webbLyssna

07 februari 2019


Studion öppen under påsklovet

Skolans studio har öppet under påsklovet vecka 16 måndag den 15 april - onsdag 17 april, klockan 9-16, för dig som har uppgifter att göra. Välkomna! / Pål och Karin

Innehåll

0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Kontakt

Rektor
Christian Eklöf Hagman

Telefon: 08-570 48 530
christian.eklovhagman@gustavsbergsgymnasium.se


Biträdande rektor 
Emil Johansson
Telefon: 08-570 47 561
emil.johansson@gustavsbergsgymnasium.se


Skolassistent 
Nathasha Berg
Telefon: 070-413 04 71
nathasha.berg@gustavsbergsgymnasium.se


Skolassistent  
Maria Hjertzell
Telefon: 073-986 09 75
maria.hjertzell@gustavsbergsgymnasium.se


IT
Alexander Dahlén
Telefon: 070-168 01 02
data@gustavsbergsgymnasium.se


Studie- och yrkesvägledare
Johan Karlsson
Telefon: 08-570 48533
johan.karlsson@gustavsbergsgymnasium.se​


Kurator
Ola Sundberg Lax
Telefon: 08-570 47531
ola.lax@gustavsbergsgymnasium.se​


Skolsköterska
Birgitta Lundin

Telefon: 073-988 76 03 
birgitta.lundin@gustavsbergsgymnasium.se


Specialpedagog
Pamilla Carlén
pamilla.carlen@gustavsbergsgymnasium.se​


Specialpedagog AST-studion
Karolina Lagerström
karolina.lagerström@gustavsbergsgymnasium.se


Programmentorer

Barn- och Fritidsprogrammet
Marianne Löfmark
Telefon: 070-001 95 70
marianne.lofmark@gustavsbergsgymnasium.se​


Hantverksprogrammet, Vård- och Omsorgsprogrammet 
Anna Andersson
Telefon: 070-001 95 34
anna.andersson@gustavsbergsgymnasium.se


Naturvetenskapsprogrammet, Samhällsvetenskapsprogrammet
Ildiko Toth
Telefon: 070-168 01 98
ildiko.toth@gustavsbergsgymnasium.se


Introduktionsprogram
Johan Karlsson
Telefon: 08-570 48533
johan.karlsson@gustavsbergsgymnasium.se​


Ola Sundberg Lax
Telefon: 08-570 47531
ola.lax@gustavsbergsgymnasium.se​


Språkintroduktionsprogrammet
Nagwa Bashier
Telefon: 073-986 09 72
nagwa.bashier@gustavsbergsgymnasium.se


Vid förfrågan av betygsdokument maila;

betyg@gustavsbergsgymnasium.se

Ange För- och efternamn, personnummer, klass och avgångsår.




Sjukanmälan görs via Schoolsoftlänk till annan webbplats.

 

Mer kontaktinformation