Kontakta Gustavsbergs gymnasium

Här hittar du kontaktinformation till skolan samt till våra medarbetare.

Rektor

Christian Eklöv Hagman
Telefon: 08-570 48 530
christian.eklovhagman@gustavsbergsgymnasium.se

Biträdande rektor

Emil Johansson
Telefon: 08-570 47 561
emil.johansson@gustavsbergsgymnasium.se

Skolassistent / Skol­expedition

Nathasha Berg
Telefon: 070-413 04 71
nathasha.berg@gustavsbergsgymnasium.se

Skol­samordnare

Maria Hjertzell
Telefon: 073-986 09 75
maria.hjertzell@gustavsbergsgymnasium.se

IT

Alexander Dahlén
Telefon: 070-168 01 02
data@gustavsbergsgymnasium.se

Studie- och yrkes­vägledare

Johan Karlsson
Telefon: 08-570 48 533
johan.karlsson@gustavsbergsgymnasium.se​

Kurator

Ola Sundberg Lax
Telefon: 070-272 67 67
ola.lax@gustavsbergsgymnasium.se​

Skol­sköterska

Birgitta Lundin
Telefon: 073-988 76 03
birgitta.lundin@gustavsbergsgymnasium.se

Special­pedagog

Pamilla Carlén
Telefon: 070-001 97 03
pamilla.carlen@gustavsbergsgymnasium.se​

Special­pedagog AST-studion

Karolina Lagerström
Telefon: 08-570 475 28
karolina.lagerström@gustavsbergsgymnasium.se

Program­mentorer

Barn- och Fritids­programmet

Marianne Löfmark
Telefon: 070-001 95 70
marianne.lofmark@gustavsbergsgymnasium.se​

Hantverks­programmet, Vård- och Omsorgs­programmet

Anna Andersson
Telefon: 070-001 95 34
anna.andersson@gustavsbergsgymnasium.se

Natur­vetenskaps­programmet, Samhälls­vetenskaps­programmet

Ildiko Toth
Telefon: 070-168 01 98
ildiko.toth@gustavsbergsgymnasium.se

Introduktions­programmet

Johan Karlsson
Telefon: 08-570 485 33
johan.karlsson@gustavsbergsgymnasium.se​

Ola Sundberg Lax
Telefon: 08-570 475 31
ola.lax@gustavsbergsgymnasium.se​

Språk­introduktions­programmet

Nagwa Bashier
Telefon: 073-986 09 72
nagwa.bashier@gustavsbergsgymnasium.se

Vid förfrågan av betygs­dokument

Skicka e-post till:

betyg@gustavsbergsgymnasium.se

Ange för- och efternamn, personnummer, klass och avgångsår.