Attendo Sverige AB

Vi hjälper dig med allt ifrån personlig omsorg till service i hemmet. Vi planerar hjälpen tillsammans med dig så att det passar dina behov och önskemål.

Fakta om utföraren

Geografiskt område

Område A1 och A2

Gustavsberg och Ingarö samt delar av Hemmesta och Strömma.

Verksamhetsansvariga Område A1


Kontorstelefon: 08 503 120 70


Planeringsledare:

Helgfria dagar mellan klockan 07:00-16:00

Roman Husseini

roman.husseini@attendo.se

Nathalie Samuelsson

079 060 68 71

nathalie.samuelsson@attendo.se


Verksamhetschef:

Helgfria dagar mellan klockan 07:00-16:00

Malin Jirefors-Krantz

079 060 71 10

malin.jirefors-krantz@attendo.se


Kvällar och helger: 079 063 35 50

Observera att vi har mer begränsad möjlighet att svara under dessa dagar och tider.


Verksamhetsansvariga område A2


Kontorstelefon: 08 503 120 78


Planeringsledare:

Helgfria dagar mellan klockan 07:00-16:00

Yennifer Karlsson

079 060 70 87

yennifer.karlsson@attendo.se

Veronica Jonsson

079 060 68 46

veronica.jonsson@attendo.se


Verksamhetschef:

Helgfria dagar mellan klockan 07:00-16:00

Suzana Pilo

072 389 56 52

suzana.pilo@attendo.se


Kvällar och helger: 072 166 45 04

Observera att vi har mer begränsad möjlighet att svara under dessa dagar och tider.


Hemsida

Attendo Värmdö Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

Postadress

Skärgårdsvägen 5A, Gustavsbergs Centrum (gamla Swedbank)

Besöksadress

Skärgårdsvägen 5A, Gustavsbergs Centrum (gamla Swedbank)

E-post

varmdo@attendo.se

Avgifter

Nedan hittar du kostnaderna för omvårdnad, trygghetslarm och annan hjälp. Maxtaxa för år 2023 är 2 359 kr per månad.

Avgifter inom äldreomsorg 2023E-tjänst: Inkomstförfrågan Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.