Talande webbLyssna

             Hemmestaskolan

Hemmestaskolan 6-9

08-570 487 15
Motionsvägen 4
139 23 Värmdö

Se 6-9 i Google maps Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

 

Karta över Hemmestaskolan

                        Skolledningen

Skolledningen


Rektor

Joakim wiklund
08-570 487 10 / 487 00
joakim.wiklund@varmdo.se

Biträdande rektor F-5

Noël Edling Rahmat
08-570 487 40

noel.edlingrahmat@varmdo.se

Biträdande rektor 6-9 (Föräldraledig)

Annmarie Brandt

08-570 487 00

annmarie.antonsson-brandt@varmdo.se

Intendent

Camilla Douhan
08-570 487 17
camilla.douhan@varmdo.se

Fritidssamordnare

Daniel Nilsson
08-570 487 30
daniel.nilsson1@varmdo.se


Personal

Skolassistent 6-9

Ann-Christin Gaulitz
08-570 487 15
ann-christin.gaulitz@varmdo.se

Studie- och yrkesvägledare

Yvonne Strömgren Svenzon
08-570 487 33
yvonne.stromgren-svenzon@varmdo.se

Skolsköterska 6-9

Frida Johansson
08-570 487 08
frida.johansson@varmdo.se

Skolsköterska F-5

Anette Jalmestam
08-570 487 07
anette.jalmestam@varmdo.se

Kurator F-5

Christine Berglöf
08-570 487 09
christine.berglof@varmdo.se

Kurator 6-9

Emma Fichter
08-570 487 01
emma.fichter@varmdo.se

0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad: