Till kommunens startsida
Till Munkmoraskolans startsida
Talande webbLyssna

Kontakta Munkmoraskolan

Karta över Munkmoraskolan

Reception och byggnader

Munkmoraskolan
Meitens väg 6
134 35 Gustavsberg

Se Munkmoraskolan i Google mapslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Personal

Intendent/expedition

Annika Olsson

annika.olsson@varmdo.se

08-570 489 68

Rektor

Cecilia Abrahamsson

cecilia.abrahamsson@varmdo.se

08-570 470 73

Specialpedagog

Malin Salutskij

malin.salutskij@varmdo.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

08-570 470 43

Skolsköterska

Terttu Koivisto

terttu.koivisto@varmdo.se

08-570 489 61

Onsdag    08:30-16:00

Fritidshemmen

Öppettider fritids: Mån-Fre 06:30-17:30 (18:30 vid behov)

Lilla fritids

Arbetslagsledare: Laila Norling

laila.norling@varmdo.se

08-570 489 64

073-988 67 19


Stora fritids

Arbetslagsledare: Inga-Lena Gunneriusson Åman

inga-lena.gunneriusson-aman@varmdo.se

08-570 489 65
073-988 67 47

Köket

Vesna Pajic: kokerska och köksansvarig

vesna.pajic@varmdo.se

08-570 487 76

070-165 94 01      

Årsarbetslagen

Förskoleklass

Emelie Lundberg; Klasslärare Fa

emelie.lundberg@varmdo.se

Lotta Högblom; Fritidssamverkan Fa

ann-charlotte.hogblom@varmdo.se

Anna Johansson; Fritidssamverkan

Sara Svensson; Fritidssamverkan

Janet Selman; Fritidssamverkan

Åk 1

Sofia Zachén;Förstelärare och Klasslärare 1a   

sofia.zachen@varmdo.se

Kristian Korell: Fritidssamverkan


Mattias Sjöberg; Klasslärare 1b

mattias.sjoberg@varmdo.se

Ebba Bubb: Fritidssamverkan

Åk 2

Caroline Stern-Avelnind; Klasslärare 2a   

caroline.stern-svelind@varmdo.se

Inga-Lena Gunneriusson-Åman ; Fritidssamverkan

Rolf Lundberg; Fritidssamverkan


Teresa Leijonhufvud:Förstelärare och Klasslärare 2b

teresa.leijonhufvud@varmdo.se

Petra Andersson; Fritidssamverkan

Åk 3

Angelie Beckman Nylander: Klasslärare 3a

angelie.beckman-nylander@varmdo.se
Alexandra Nillson; Fritidssamverkan

Beatrice Brolin; Fritidssamverkan


Izabelle Lundberg; Klasslärare 3b    
izabelle.lundberg@varmdo.se

Alexandra Nillson; Fritidssamverkan

Idrott och hälsa

Agniezka Oderhall; Lärare i idrott och hälsa;  

agnieszka.oderhall@varmdo.se


0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad: 2020-09-08