Talande webbLyssna

Kontakta Munkmoraskolan

Karta över Munkmoraskolan

Reception och byggnader

Personal

Intendent/expedition

Annika Olsson

annika.olsson@varmdo.se

08- 570 489 68

Rektor

Cecilia Abrahamsson

cecilia.abrahamsson@varmdo.se

08- 570 470 73

Skolsköterska

Ann-Louize Eklund

ann-louize.eklund@varmdo.se

Kurator

Karl Stenskog

karl.stenskog@varmdo.se

 

Speciallärare

Marit Jonasson

marit.jonasson@varmdo.se

Fritidshemmet

Öppettider fritids: Mån-Fre 06:30-17:30

Telefonnummer Fritids Förskoleklass: 08- 570 489 64, 073- 988 67 19

Telefonnummer Fritids åk 1-3: 08- 570 489 65, 073- 988 67 47

Arbetslagsledare: Laila Norling

laila.norling@varmdo.se

08-570 475 80

070- 413 04 80


Köket

Kökschef: Vesna Pajic

vesna.pajic@varmdo.se

08- 570 487 76

070-165 94 01      

Förskoleklass

Klasslärare: Emelie Lundberg

emelie.lundberg@varmdo.se

 

Åk 1

Klasslärare: Caroline Stern Avelind

caroline.stern-avelind@varmdo.se

 

Åk 2

Klasslärare: Angelie Beckman - Nylander

angelie.beckman-nylander@varmdo.se


Åk 3

Förstelärare och klasslärare 3A: Sofia Zachén 

sofia.zachen@varmdo.se


Förstelärare, AL-ledare och klasslärare 3B: Mattias Sjöberg

mattias.sjoberg@varmdo.se


Idrott och hälsa, Teknik och Slöjd

Agniezka Oderhall

agnieszka.oderhall@varmdo.se


0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad: