Talande webbLyssna

Kontakta Värmdö skärgårdsskolor

Karta över Djurö expedition - VSS

varmdoskargardsskolor@varmdo.se
Sollenkrokavägen 41
139 73 Djurhamn

Rektor

Maria Niläng
08-570 486 25
maria nilang@varmdo.se

Frånvaroanmälan av elev görs i första hand på SchoolSoft, i andra hand på telefon: 08-570 486 00

Personal

Biträdande rektor år F-6
Aase Carlsson
08- 570 486 21
aase.carlsson@varmdo.se


Intendent
Mia Zambon
08-570 486 01
mia.zambon@varmdo.se

Skolsekreterare
Rita Granroth
08-570 486 00
rita.granroth@varmdo.se

Skolsköterska
Ing-Marie Schmidt
08-570 486 06
ing-marie.schmidt@varmdo.se

Vik.Kurator
Anna Dahl
08-570 472 14
anna.dahl@varmdo.se

Studievägledare
Weronika Rankov
08-570 486 02
weronika.rankov@varmdo.se

Fritidshem

Lindgården
08-570 486 13
08-570 486 36 

Rönngården
08-570 486 18
08-570 486 19

Klubben
08-570 48610 

Möja skola F-9
08-570 486 53

Runmarö skola F-9
08-570 486 58

Svartsö skola F-9
08-570 486 61






0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad: